Pasabahce

Pasabahce – провідний виробник посуду зі скла. Продукція компанії виробляється в Туреччині, Болгарії та Росії. Компанія представляє широкий виконуваних функцій асортимент посуду зі скла для професіоналів і не тільки. Турецька компанія Pasabahce орієнтована на випуск скляного посуду, призначеної для інтенсивного використання, яка, при цьому, не втрачає свого привабливого зовнішнього вигляду. Її можна мити в посудомийній машині, а, додаткове потовщення країв робить їх більш міцними і стійкими до механічного впливу.

Pasabahce – лідируючий бренд з більш ніж 80-ти річною історією. Бренд підкорив серця споживачів завдяки високій якості і надійності, оригінальному дизайну і широкому асортименту. Продукція Pasabahce екологічна, що не завдає шкоди здоров’ю, зручна у використанні вдома, на дачі і в офісі.

Барна скляний посуд Pasabahce (Пашабахче) представлена ​​дуже широким асортиментом, завдяки цьому, можна укомплектувати не тільки Вашу кухню, але і бар або ресторан. Широко представлені склянки для коктейлів, соків, віскі, спеціальні келихи для чаю і irish-кава, стопки для горілки, фужери для шампанського, червоного / білого вин, а також креманки і попільнички. Скло Pasabahce відрізняє низька ціна, хороша якість і прекрасна упаковка. Скло Pasabahce досить популярно на території України саме завдяки відповідності ціни та якості.

Відображається 1-12 з 135 результатів