Як приготувати овочі на грилі?

Забагато м’яса? Хочеться чогось новенького? Пора приготувати свіжі овочі на грилі, вони готуються швидко і мають смачний, насичений смак з натяком диму з гриля. Ось декілька порад для ідеальних овочів на грилі.

 

1. Використовуйте оливкову чи іншу олію.

Овочі висихають, коли вони потрапляють в тепло, не маючи масла. Перш ніж вони потраплять в гриль, додайте до овочів трішки олії. Не використовуйте занадто багато – це дасть непотрібних калорій та смак. Крім того обмочування овочів в олії  допомагає в рівномірному розподілі приправи.

 

2. Готуйте окремо різні види овочів

Деякі овочі готуються хвилину-дві, а інші потрібно потримати на вогні значно довше. Щільніші овочі, такі як картопля, будуть найдовше готуватися. При цьому, якщо їх готувати при занадто високій температурі протягом надто довгого часу, вони будуть підгорілі зовні та сирими всередині. Щоб запобігти підгорянню, готуйте такі овочі при високій температурі декілька хвилин, а потім перемістіть їх у більш прохолодну частину гриля, щоб закінчити готування. Або попередньо приготуйте їх і просто дайте їм кілька хвилин на грилі, щоб отримати особливий смак та колір зовні.

3. Розмір має значення

Як ви готуєте свої овочі, диктує, як вони приготуються. Розріжте їх на більш дрібні шматки, якщо ви хочете, щоб ваші овочі готували швидше . Але пам’ятайте, що цілі овочі, хоч і готуються довше, мають більш насичений смак та будуть більш соковитими. А нарізавши круглі овочі на тоненькі шматочки, наприклад, цибулю або баклажан, ви зможете їх приготувати за декілька хвилин.

 

4. Овочі в фользі

 Не хочете готувати свої овочі на відкритому вогні? Спробуйте приготувати їх у фользі. Цей метод чудово підходить для щільних овочів, таких як картопля. Просто щільно  загорніть їх у фольгу. Найкраще їх на гриль. Перевертати гриль та варите, поки овочі не стануть ніжними (приблизно від 12 до 15 хвилин, для картоплі). Коли ви відкриваєте пакет, щоб перевірити його, будьте обережні пари можуть бути дуже гарячими.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 − 3 =