Ідеї веселих страв для дітей

Як же хочеться нагодувати свою дитину корисною і свіжою їжею, але не завжди бажання батьків збігаються з бажаннями дитини. І тоді мамі доводиться йти на будь-які хитрощі, щоб синок чи донька з’їли на обід морквину або брокколі. У допомогу батькам ми підготували добірку не тільки смачних, але і корисних страв з не звичайним оформленням.
Всім смачного!

Отже, складні вуглеводи повинні складати 2/3 раціону, а швидкі цукру, моносахариди і дисахариди з фруктів, ягід, молока, кондитерських виробів – 1/3. 

Важливо пам’ятати: надлишки легкозасвоюваних цукрів негативно позначаються на стані дитини. Знижується апетит, розвивається алергія, підвищується збудливість центральної нервової системи, виникає карієс. Жири необхідні організму так само, як білки і вуглеводи, – вони приносять вітамін А, D, Е і інші важливі речовини. Але надлишок жирів знижує апетит і пригнічує секреторну функцію травних залоз.

Надмірне харчування, так само як і недостатнє, може негативно вплинути на розвиток організму і психологічне ставлення до їжі.

Корисні продукти:

  1. Для поліпшення роботи мозку і пам’яті – волоські і кедрові горіхи, мигдаль, кеш’ю;
  2. Джерела вітамінів С, РР, В6 – чорниця, брусниця, малина, журавлина, лохина;
  3. Джерело білка, фосфору і йоду – риба і морепродукти.
  4. Джерела кальцію – молочні продукти (сир, йогурт, сир). Кальцій необхідний для росту і зміцнення кісток

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + 14 =